Florbal SŠ - skvělá reprezentace školy!

Ve středu 28.11.2018 se uskutečnilo druhé kolo turnaje středních škol ve florbalu.

Zápasy proběhly stejně jako v kole prvním v nafukovací sportovní hale v Pardubicích na Dukle. Změna však nastala v herním systému. Pro větší spravedlnost bylo pořadateli turnaje rozhodnuto, že nebudou dvě samostatné skupiny, nýbrž pouze jedna, kde se utká „každý s každým“. Skupina se tak skládala ze 6-ti nejlepších mužstev z prvního kola, které proběhlo ve dnech 7 a 8.11. 2018.

Náš tým vstoupil do turnaje zápasem s týmem Gymnázia Mozartova. Tento zápas jsme prohráli 2:0. V následujícím zápase však šel náš výkon nahoru, a proto jsme porazili SPŠE Pardubice 1:0. Poté jsme nastoupili proti týmu Střední průmyslové škole potravinářské. V tomto zápase jsme inkasovali dvě branky, sami nedali žádnou, a prohráli tak 2:0. Ve čtvrtém utkání se skóre obrátilo na naši stranu. V našem nejlepším zápase jsme porazili tým SOU plynárenské 3:1. Poslední zápas s Gymnáziem Dašická byl ve znamení boje o umístění na „podiu“. Museli jsme ale vyhrát. To se bohužel nepovedlo, a proto jsme po smírném výsledku 1:1 skončili nakonec čtvrtí.

Za tým EDUCA Pardubice nastoupili: Martin Schleis, Martin Holan, Jiří Novotný, Jakub Geisler, Nicolas Langr, Adam Kučera, Daniel Novák, Matyáš Málek, Michael Smola, Mathias
Kraus a Vojtěch Ševeček. Našimi nejlepšími střelci byli se dvěma góly Jakub Geisler a Michael Smola. V brance nás opět skvělými zákroky podržel Martin Holan.

I přesto, že jsme nepostoupili do dalších bojů, patří našim sportovcům poděkování za velmi dobrý výkon a reprezentaci školy.

Partneři s kterými vychováváme profesionály ve svém oboru

 

Partneři s kterými vychováváme mladé sportovce