Hokejbal proti drogám 2017

Rok utekl jako voda a je tu opět hokejbalový turnaj středních škol proti drogám, ve kterém jsme jako loňský účastník celorepublikového kola samozřejmě nemohli chybět.

Poslední dva dubnové čtvrtky se ti nejlepší borci z naší školy zúčastnili základní skupiny okresního kola v Přelouči. Stejně jako minulý rok, tak ani letos nám nepřálo počasí. Ale naše kluky to neodradilo, a i přes mrazivé sychravé dopoledne dokázali porazit nejenom AGYS výsledkem 2:1, ale i všemi favorizované Sportovní gymnázium, kterému nadělili hned 4 góly. Díky skvělým výkonům si vybojovali postup do finálové skupiny okresního kola. Gratulujeme!!!

Finálové skupiny se proti sobě utkaly ve čtvrtek 27. 4. 2017. Tým EDUCY si bez jakéhokoli zaváhání poradil se soupeři z Plynárny, které porazil 4:2. Kluci bez problémů zvládli i zápas s Elektrotechnou, kterou rozdrtili výsledkem 4:2. Střelci všech gólů jsou Filip Roubal (4x), Jakub Král (2x), Dominik Bureš a Ondřej Matýs (oba po jednom gólu). Naším posledním soupeřem bylo Mozartovo gymnázium. Utkání bylo naplánováno jako poslední zápas okresního kola, protože to nejlepší patří na konec. V zápase se hrálo o postup do krajského kola. Souboj to byl vyrovnaný až do konce. O vyhrocené momenty nebyla nouze. Zejména poté, co hned v první minutě prvního poločasu, došlo ke zranění našeho hráče. Nakonec více štěstí stálo na straně soupeře, kterému jsme podlehli 0:1.

Přesto se naši kluci nemají za co stydět, všichni podali skvělý výkon. Proto všem hráčům děkujeme a gratulujeme ke krásnému 2. místu v okresním kole hokejbalového turnaje proti drogám.