Můj Potenciál - Česká spořitelna

Začátkem školního roku se žáci naší školy Simona Válková, Robert Lakatoš a Antonín Zdeněk Hron přihlásili do rozvojového programu Můj potenciál, který pořádala Česká spořitelna.

Na základě výběrového řízení se našim žákům podařilo probojovat až do finální dvanáctky, díky čemuž se jim naskytla jedinečná příležitost a to nahlédnout do nitra jedné z největších finančních společností v České republice.

Program započal 7. října 2019 a ukončil se závěrečnou prezentaci projektů 20. ledna 2020. Žáci si prošli různými kurzy, které vedli zkušení lektoři a manažeři České spořitelny. Díky programu získali cenné dovednosti, nové kontakty, přátele a užili si také spoustu legrace. Spolupracovali a vyměnili si své zkušenosti se žáky ze Střední průmyslové školy, Gymnázia Mozartova, Gymnázia Dašická, Střední průmyslové školy elektrotechnické, Anglického gymnázia a z Obchodní akademie Pardubice.

Kurzy jim ukázaly směr, kterým se ubírat a následně pracovali na svých vlastních projektech. Na závěrečné prezentaci proběhlo obhájení sedmi projektů. Tři byly skupinové a čtyři
individuální.  Nejúspěšnějším žákem v individuálních projektech sa stal žák naší školy Robert Lakatoš, kterému srdečne gratulujeme.

Všem našim žákům děkujeme za skvělou a vzornou reprezentaci školy!

Partneři, s kterými vychováváme profesionály ve svém oboru

 

Partneři, s kterými vychováváme mladé sportovní talenty