Odborná stáž – eBRÁNA s.r.o.

Na konci listopadu letošního roku se vypravili dva studenti naší školy (Daniel Sládeček a Lucie Petrová ze 3.B) na odbornou stáž do společnosti eBRÁNA s.r.o., která je v dnešním světě IT oceňovaným zaměstnavatelem.

Společnost se zabývá internetovým marketingem a vývojem informačních systémů, a vzhledem k tomu, že oba dva naši studenti studují informační technologie, byla tato stáž bezesporu přínosem a zpestřením jejich teoretických znalostí právě v oblasti IT.

Naši studenti měli možnost prezentovat své představy o budoucím oboru, kde by se chtěli v rámci zaměstnání uplatnit, a to v případě Lucie při práci grafika. Danovi i Lucii byla umožněna prohlídka celé firmy, pohovořili se zaměstnanci a vyzpovídali pracovníky marketingového oddělení.

Vyzkoušeli si také práci copywritera, kdy dostali za úkol vymyslet originální slogany pro společnost prodávající brýle, k čemuž využili svou kreativitu, ale také týmovou spolupráci.

Oba dva studenti zhodnotili stáž v eBRÁNĚ velice kladně, protože se jim naskytla jedinečná možnost podívat se do úspěšné IT firmy a seznámit se blíže s její činností.

O projektu Chodím do práce v Pardubickém kraji se můžete dočíst také zde.

 

Partneři s kterými vychováváme profesionály ve svém oboru

   

Partneři s kterými vychováváme mladé sportovce