Projekt Erasmus – poslední setkání v Pardubicích

V neděli 11. června 2017 se k našim studentům začali sjíždět hosté z Rakouska, Španělska a Švédska, aby zde strávili tři dny závěrečného meetingu projektu Student Entrepreneurship in Europe.

Pondělní dopoledne jsme strávili ve škole prezentacemi o České republice a Pardubicích, ale především prezentacemi fotografií a videí, které shrnuly průběh naší společné dvouleté „cesty“. Odpoledne jsme vyrazili do pardubických ulic ukázat zahraničním hostům nejzajímavější místa.

V úterý ráno jsme podnikli exkurzi do Kiekertu v Přelouči, kde jsme prošli téměř celý závod a seznámili se s výrobou zámků do nejrůznějších typů automobilů a logistikou. Poté jsme se přesunuli do Kutné Hory k Chrámu sv. Barbory a Kostnice, která naše přátele zaujala nejvíc z celého výletu.

Středeční den jsme strávili konverzačními hrami v angličtině, pořizováním fotografií na rozloučenou a vzpomínáním na společně strávené chvíle ve Španělsku, Švédsku, Rakousku a Slovensku. Moc nás všechny mrzelo, že tento projekt už končí, ale s vidinou projektu nového jsme se rozcházeli s úsměvem na rtech.

Na fotky mrkněte do galerie: https://goo.gl/L5ccxy

Video:  https://www.youtube.com/watch?v=qZn43_Kt3WQ

Partneři s kterými vychováváme profesionály ve svém oboru

   

Partneři s kterými vychováváme mladé sportovce