Sportovní management navštívil Tipsport arenu a HC Dynamo

Návštěva zázemí hokejistů A týmu HC Dynamo Pardubice - pondělí 23. ledna 2017.

Se studenty Sportovního managementu jsme v rámci exkurze navštívili zázemí pardubických hokejistů v Tipsport Aréně Pardubice.

A že bylo na co koukat! Prohlídku jsme začali ve VIP místnosti, kam mají přístup jen sponzoři klubu. Jako první jsme navštívili týmovou posilovnu, poté jsme se přesunuli do hokejové šatny A týmu, navštívili wellness hráčů a měli jsme i možnost „osahat“ hokejky a výstroj jednotlivých borců.

V další části prohlídky jsme se prošli po stadionu a navštívili jsme VIP zázemí v horních patrech arény, kam mají přístup jen ti největší finanční sponzoři klubu.

Celá exkurze byla zakončena opět ve VIP místnosti v útrobách stadionu, kde jsme pokračovali povídáním o konkrétních věcech kolem klubu. Dozvěděli jsme se o rozpočtu a financování klubu a jak fungují věci s tím spojené. Dále nás povídání zavedlo k reklamě a praktickému propočítávání jednotlivých nákladů klubu. Naši studenti si opravdu odnesli spoustu hodnotných informací v rámci svého studijního zaměření. Měli také možnost zjistit, jaké základní znalosti jsou potřeba pro uchazeče o manažerský post v týmu HC Dynamo.

Celá exkurze byla zakončena otázkami z řad našich studentů. Atmosféra byla velmi příjemná. Toto potvrzuje i fakt, že z původní hodinové exkurze jsme na stadionu strávili hodiny dvě a kousek. :-)

Partneři s kterými vychováváme profesionály ve svém oboru

   

Partneři s kterými vychováváme mladé sportovce