Microsoft Office pro naše studenty zdarma!

Pro naše studenty přinášíme jedinečnou možnost - užívat nejnovější verzi Microsoft Office 365 zcela zdarma! Tato nabídka se vztahuje na všechny studenty denní formy studia a platí po celou dobu studia.

Jak to celé funguje?

Každý student denní formy studia dostane své jedinečné přihlašovací údaje. Pomocí nich ze serverů Microsoftu získá potřebný software, a to až na pět svých zařízení!

Každá instalace Office je jedinečná a student může svých pět povolených instalací spravovat ve webovém rozhraní. Není tedy žádný problém se změnou počítače!

Jak tedy Office zdarma získat?

Musíte mít své přihlašovací údaje. Ty získáte od třídního učitele nebo (v případě nouze nejvyšší) od správce sítě. V žádném případě nebudou první přístupové údaje rozesílány mailem!

Jakmile máte potřebné údaje, pokračujte přihlášením na https://portal.office.com/

Přihlášení

Po prvním přihlášení vás systém vyzve ke změně hesla. Volte ho pečlivě, musí být dostatečně silné ale nesmíte ho zapomenout! Reset hesla může provést pouze správce sítě, není bohužel žádný mechanismus pro "zapomenuté heslo"

Přihlášení

A to je vše! Pokud jste na počítači na který chcete Office nainstalovat, prostě klepněte na tlačítko Instalovat nyní - vše ostatní obstará jednoduchý průvodce!

Přihlášení

 

Partneři, s kterými vychováváme profesionály ve svém oboru

 

Partneři, s kterými vychováváme mladé sportovní talenty