Výsledky "Přijímaček na nečisto" - termín konání 2. února 2016

 Výsledky "Přijímaček na nečisto" - termín konání 12. února 2016

Uchazeči o studium na středních školách si u nás mohli v úterý 2. února 2016 nezávazně vyzkoušet tzv. „Přijímačky na nečisto“.

K testování byly využity ilustrační testy z českého jazyka a matematiky, které školám zpřístupnil CERMAT 1. 2. 2016. 

Vyhodnocení provedli naši vyučující přesně podle klíče a návodu CERMATu. Uchazečům jsme výsledky zaslali elektronicky na uvedený e-mail a zároveň jsou vyvěšeny na webových stránkách (viz výše) - každému žákovi byl přidělen číselný kód, pod kterým se najdou. Každý obdržel Potvrzení o účasti a malý dáreček :-) Navíc se za účast uchazečům přičítá 5 plusových bodů v rámci kritérií pro přijímací řízení! Více o kritéricích hodnocení zde: http://www.educapardubice.cz/kriteria-hodnoceni

Zkouška testů nanečisto byla naprosto nezávazná a vhodná nejen pro uchazeče o studium na naší škole, ale i pro ostatní žáky 9. tříd ZŠ.

V případě dotazů kontaktujte Ing. Jitka Sýkorovou (zástupce ŘŠ) na e-mail: jitka.sykorova@educapardubice.cz nebo na telefon 777 774 961. 

 

Ukázky ilustračních testů včetně řešení z MAT a ČJL si můžete prohlédnout a stáhnout na oficiálních stránkách Cermatu (do 7. 2. 2016 testy z roku 2015, od 8. 2. 2016 letošní testy).

 

 

 

 

 

 

Partneři s kterými vychováváme profesionály ve svém oboru

   

Partneři s kterými vychováváme mladé sportovce