JAK JSME SI VEDLI V KRAJSKÉM KOLE EKONOMICKÉ OLYMPIÁDY :-)

Na Dopravní fakultě Jana Pernera Univerzity Pardubice se nedávno uskutečnilo krajské kolo ekonomické olympiády, kde se sešli nejúspěšnější řešitelé školních kol z celého Pardubického kraje. Toto prestižní setkání přilákalo řadu talentovaných studentů z různých středních škol, včetně osmi nadějných žáků z naší školy EDUCA Pardubice.

Ačkoli se žádný z našich studentů neprobojoval do celostátního kola, výkony byly velmi působivé. Nejlepším výsledkem se může pochlubit Pavel Klíma ze třídy 3.A, který obsadil jedenácté místo. Tereza Moučková ze třídy 3.B se umístila na dvaadvacátém místě a Filip Dušek ze stejné třídy jako Pavel skončil na sedmadvacátém místě. Daniel Kotlář ze 2.A ukázal rovněž solidní výkon a umístil se uprostřed konkurence, na 36. místě.

Celkem se krajského kola ekonomické olympiády pro Pardubický kraj zúčastnilo 72 studentů, kteří byli vybráni na základě jejich výsledků ve školních kolech. Tato událost nejen že zdůrazňuje vynikající schopnosti našich studentů v oblasti ekonomie, ale také poskytuje cennou zkušenost a motivaci pro jejich další akademický a profesní růst.

Na závěr bychom chtěli vyjádřit svou hrdost a uznání všem studentům, kteří se zúčastnili, a poděkovat pedagogickému týmu za jejich neustálou podporu a vedení.

Těšíme se na další úspěchy našich studentů v nadcházejících ročnících ekonomické olympiády!