Druhé kolo turnaje Středoškolská futsalová liga 2021/2022

V úterý 7.12.2021 se ve sportovní hale v Chrudimi uskutečnilo druhé kolo turnaje Středoškolská futsalová liga 2021/2022.

Turnaj jsme zahájili zápasem s týmem Gymnázium Holice. Stejně jako v prvním kole jsme se stejným soupeřem i tentokrát po individuální chybě prohrávali 0:1. Nicméně ještě do poločasu se nám podařilo skóre srovnat. Ve druhém poločase ale už náš tým dominoval a celý zápas tak vyhrál 4:1. Ani druhé utkání proti SPŠ Chrudim jsme nezačali dobře a prohrávali nejprve 2:0 a pak 3:1. V závěru utkání se však ukázala síla našeho týmu, kdy jsme pár minut před koncem dokázali srovnat na 3:3. O cenný bod jsme ale bohužel několik vteřin před koncem zápasu přišli a prohráli tak 4:3.

K poslednímu třetímu utkání s týmem Bohemia Chrudim jsme tak nastupovali za situace, kdy jakákoliv výhra nás posílala do dalšího kola, jakákoliv prohra znamenala stopku v dalším pokračování v turnaji. S tímto náš celek nastupoval k zápasu. Úvod utkání nám ale nevyšel.  Inkasovali jsme v rychlém sledu hned dvakrát a prohrávali tak 2:0. Až do konce první půle byl zápas z obou stran velmi vyhecovaný a plný osobních střetů. Obraz hry se ale změnil s druhou půlí. Náš celek soupeře zatlačil na jeho půlku hřiště a korigoval stav na 1:2. To však bylo z naší strany bohužel vše. Druhou prohrou jsme se rozloučili s celým turnajem.

Mezi naše nejúspěšnější střelce patřili Filip Kalaš a Petr Juliš. V brance opět kraloval a několika výbornými zákroky náš tým podržel Matěj Zadrobílek.

I přestože náš tým do dalších bojů nepostoupil, patří mu poděkování za velmi dobrý výkon.