NAŠI FUTSALISTÉ BEROU PRVNÍ MÍSTO I POSTUP DO KRAJSKÉHO KOLA!

Naši borci vyrazili do nedalekých Chvaletic, utkat se s ostatními školami v rámci Středoškolské futsalové ligy o postup do krajského kola. A jak hodnotí celý turnaj kouč?

“Od prvního zápasu s přeloučským gymnáziem kluci zabrali a bylo hned vidět, že jsou technicky na vyšší úrovni než soupeř. To se projevilo ve skóre hned ze startu v první polovině, kdy jsme vedli 4:0. Druhá polovina zápasu byla více kontaktnější a soupeřům se povedlo dát nám silou dva góly. My však zabrali a zápas ukončili s výsledným skóre 6:2.

Další zápas se nesl v podobném duchu – od začátku jsme drželi kontrolu nad míčem a vedli směr hry. Soupeřem bylo tentokrát místní SOUz Chvaletice, které nemělo moc příležitostí skórovat, avšak jednu branku se jim přesto podařilo do naší branky umístit. Druhé utkání skončilo neuvěřitelným skóre 12:1.

Poslední zápas dne, který nás teprve čekal, byl ten nejtěžší. Hra proti OA Pardubice nabízela vyrovnané šance na obou stranách. V první polovině jsme vsítili gól, v druhé navýšili stav na 3:0. Soupeř se s tím nechtěl smířit a na konci zariskoval, což se mu vyplatilo a my dostali jeden gól. Naštěstí byl jediný a zápas skončil s výsledným skóre 3:1.

Turnaj se nám vyvedl i přes nepřízeň prostředí a několik nevhodných zákroků od soupeřů. Kluci perfektně reprezentovali naši školu a #educafamily a dali do všech zápasů srdíčko.”

Hoši DĚKUJEM!