První kolo turnaje Středoškolská futsalová liga 2021/2022

Ve čtvrtek 11.11.2021 proběhlo ve sportovní hale v Holicích první kolo turnaje Středoškolská futsalová liga 2021/2022.

Do soutěže jsme vstoupili zápasem s týmem Gymnázium Holice. Začátek utkání se pro nás nevyvíjel dobře. Přestože jsme ve hře s míčem dominovali, inkasovali jsme ve třetí minutě jako první. Na to jsme dokázali odpovědět a v osmé minutě vstřelit i náš úvodní gól. Vyrovnané skóre však nevydrželo dlouho. Po přečíslení v našem obranném pásmu jsme obdrželi další gól, na který se nám již nepodařilo reagovat. První poločas tak skončil nepříznivým stavem 2:1. Na začátku druhé půle jsme na soupeře vyvinuli obrovský tlak, jež byl po sedmi minutách korunován vyrovnávacím gólem. Do konce poločasu jsme pak přidali ještě další tři branky a zápas nakonec vyhráli 5:2.

K druhému utkání jsme nastoupili proti týmu SOUz Chvaletice. Utkání jsme zahájili výborně a hned z prvního útoku jsme vstřelili branku. V průběhu první poloviny hrací doby jsme na hřišti dominovali a skóre 10:0 vypovídalo o herní pohodě našeho mužstva. Druhý poločas jsme však nezačali dobře a obdrželi gól. To ale bylo ze strany protivníka vše. Naopak náš tým vstřelil ještě osm gólů a za stavu 18:1 zápas v poklidném tempu dohrál. Druhou výhrou v turnaji jsme si tak zajistili postup do dalšího kola soutěže z prvního místa.

Mezi naše nejúspěšnější střelce patřili Petr Juliš s deseti, Šimon Klímek se čtyřmi a Pavel Skřivánek spolu se Šimonem Kameníkem se třemi vstřelenými brankami. Na našich dalších gólech se také podíleli Štěpán Miláček a Adam Houfek. V brance se blýsknul několika výbornými zákroky Matěj Zadrobílek.

Našemu týmu gratulujeme k postupu a děkujeme za výborný výkon.