Středoškolská futsalová liga – Chrudim

Ve čtvrtek 8.12.2022 proběhlo ve sportovní hale Sokola Chrudim druhé kolo turnaje Středoškolská futsalová liga 2022/2023.

Do soutěže jsme vstoupili zápasem s Gymnázium Resslova Chrudim. Úvod utkání nám skvěle vyšel, takže v poločase již bylo na výsledkové tabuli k vidění skóre 6:1 pro „naše barvy“. Ve druhém poločase jsme si naši výhru pohlídali a nakonec zvítězili 8:4. K druhému a zároveň závěrečnému boji jsme nastoupili proti Obchodní akademii a Hotelové škole Havlíčkův Brod. Zde byl souboj mnohem vyrovnanější, nicméně i tento zápas jsme nakonec vyhráli a to 7:5. Dvěma vítězstvími jsme si tak zabezpečili postup již do třetího kola soutěže. Naše celková prozatímní bilance ve středoškolské lize je šest vítězství a žádná prohra.

Mezi naše nejúspěšnější střelce patřil José Daniel Ramirez Diaz a Martin Reil se třemi vstřelenými brankami. Na našich dalších gólech se podíleli Jakub Svatoš, Pavel Topolský, Michal Kuja, Šimon Kameník a Adam Dvořáček. V brance se blýskl několika výbornými zákroky Michal Doleček.

Našemu týmu srdečně gratulujeme k postupu a děkujeme za výtečný výkon.