TOP 5 v soutěži KRAJE PRO BEZPEČNÝ INTERNET obsadili naši žáci!

I v letošním školním roce se naše IT třídy zapojily do soutěže Kraje pro bezpečný internet, jejíž součástí byly tradičně soutěžní on-line kvízy, ve kterých naši “ajťáci” znovu otestovali své znalosti z oblasti kyberbezpečnosti a doufali, že se jim podaří navázat na obrovský úspěch Karin Svobodové z loňského roku. A jak myslíte, že to dopadlo?!?

Do krajského finále se v tomto ročníku soutěže probojoval rekordní počet našich žáků. Celkem jsme ve finálovém klání měli devět zástupců, kteří po absolvování finálového kvízu netrpělivě čekali na výsledky, které se dozvěděli 13. 5. 2024 při slavnostním vyhlášení v Sále Rady Pardubického kraje. Radost byla ohromná! Naši žáci zcela ovládli stupně vítězů a získali i čtvrté a páté místo. Top 5 byla tedy letos celá z naší školy!!!

Vít Richter si svým skvělým výkonem zajistil první místo a se stal vítězem krajského finále. Krásné druhé místo obsadila Tereza Hrdová a na třetím místě se umístil Ondřej Moravec. Tímto fantastickým výsledkem naši žáci opět potvrdili, že v oblasti kyberbezpečnosti patří mezi špičku.

Naší úspěšné pětici srdečně gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy. Vaše úspěchy jsou inspirací pro ostatní!! Přejeme vám mnoho štěstí v dalších soutěžích i ve vašem dalším studiu.