EDUCA Pardubice – Střední odborná škola

Denní studium

Dálkové studium

Přijímací řízení

Ubytování a strava

Akce pro deváťáky

Dny otevřených dveří a burzy škol

Nudu u nás nezažiješ 🙂

Soutěže

Jsi dobrý ve sportu, ekonomice, grafice, angličtině nebo v něčem jiném? Tak proč si to nechávat pro sebe. Své znalosti a dovednosti, můžeš uplatnit v soutěžích v různých oborech a zapsat se do dějin nejen naší školy.

Exkurze

Škola není jen o sezení v lavici, proto podnikáme výlety do světa. Dozvíš se, jak fungují v praxi různé firmy a instituce, jak to vypadá na univerzitách a mnoho dalších zajímavých a praktických věcí. UČÍME SE PRAXÍ!

Sportovní akce

Pohyb je důležitý a baví nás. Školní adapťák, lyžák nebo proslulý badmintonový turnaj EduKate musíš zažít. Navíc ve sportu rádi soutěžíme a jsme v tom fakt dobří. Pomůžeš nám zabodovat na turnajích ve fotbale, hokejbalu a basketu?

Kultura

Člověk je živočich společenský, a to přesně sedí i na nás. Návštěva divadel, kin a výstav je u nás samozřejmostí a pokaždé si to užijeme. Každoroční školní ples je vždy událostí roku.

Erasmus+

Své dovednosti v cizích jazycích si můžeš vyzkoušet v praxi na zahraničních stážích. Budeš se podílet na mezinárodních projektech v rámci projektu Erasmus +. Poznáš vrstevníky z jiných zemí a jak se žije jinde, nudit se rozhodně nebudeš.

Pomoc druhým

Chceš s námi zažít ten báječný pocit, že díky tobě je někdo šťastnější? Víme, že na světě jsou lidé, kteří se nemají tak dobře jako my a potřebují podat pomocnou ruku. Pomáháme dětem, seniorům, handicapovaným, opuštěným a všem, kteří to potřebují při sbírkách – Srdíčkové dny, Tříkrálová sbírka, Boj proti rakovině, Ježíškova vnoučata a mnoho dalších.

Přidej se k úspěšným absolventům i ty!

Zaujali jsme tě?

Mrkni na informace o přijímacích zkouškách, ať jsi v obraze. 🙂